• Slide Yu Garden

Akné a jeho léčba

V současné době je léčba akné velice skloňovaným tématem. Práh ordinace překračují především mladí lidé s tváří posetou hnisavými defekty. Akné snižuje sebevědomí a deformuje psychiku člověka. Příčinou vzniku akné je potlačená psychika vlivem školy a rodičů.

Lidé s nevzhledným akné se neprojevují spontánně a potlačené emoce se v nich hromadí. Vytváří nepřiměřené vnitřní horko v dráze žaludku, které prochází levou a pravou tváří. V obličeji se vytváří horké vulkány. A když se k nim přidá nadměrná konzumace vlhké stravy (například mléčných výrobků), nahromadí se ve vulkánech hlenohnis ve formě bílých pupínků.

Léčba akné

Možná se domníváte, že léčba akné je nereálná. A už se smiřujete s neestetickými pupínky na obličeji. Neměli byste se vzdávat předčasně, protože tradiční čínská medicína má účinnou formu léčby akné. Stačí nasadit správné bylinky, které výrazně zlepší stav pokožky. Bylinky vypudí horkost a ochladí pleť.  

Velice důležitá je komunikace. Rodiče by měli komunikovat s dětmi a děti by měly komunikovat s rodiči. Obě strany by se měly vzájemně sdělovat názory a nestydět se za ně. Submisivnost není na místě.

Akné léčím v obou svých ordinacích - v Otrokovicích i v Bratislavě.

Akné je globální problém a můžete ho začít řešit v ordinaci v Otrokovicích, Praze či Bratislavě.

Máte podobné problémy? Kontaktujte mne prostřednictvím formuláře vpravo nebo se objednejte telefonicky!

 • "Dle mého názoru je pan doktor Maček nejlepším lékařem ve svém oboru. A nejen to. I jako člověk je vstřícný, lidský a má pochopení. Navštěvuji ho již několik let a vždy mi při mých potížích pomohl, i když si jiní lékaři nevěděli rady. Pana doktora si velmi vážím a jsem vděčná za jeho pomoc."

  Petra Malovaná

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Lidský přístup, profesionál, najde vždy příčinu vašich problémů, mohu jen doporučit. Cena přiměřená. Pokud se vám zdá velká, zajeďte si za jiným a protočí se vám panenky. Ale nevím, jestli najdete u jiného tyhle léčebné kvality."

  Tomáš Šťastný

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "MUDr. Maček je specialista v čínské medicíně. Je obdivuhodné, že vždy najde pravou příčinu nemoci. S rodinou a přáteli se k němu jezdíme léčit téměř deset let. Jeho přístup k nám je na úrovni. Má naši absolutní důvěru a s výsledkem léčby jsme vždy naprosto spokojeni. Vřele doporučuji."

  Pavel Kolář

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan Maček vždy pomůže na 100 %. Je to výborný doktor, který ví, o čem mluví. Pan doktor je nevyjádřitelně výborný. Takového výjimečného doktora jen tak nikde nenajdete. Také je příjemný a vždy vyjde vstříc."

  Václav Procházka

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pana doktora Mačka znám řadu let a jsem s ním maximálně spokojená. Mnohokrát pomohl mně i mé rodině a známým. Co se týče peněz, pro někoho se to může zdát finančně náročné, ale kontroly nejsou tak časté, aby si to člověk nemohl 3 krát do roka dovolit. Zvlášť když opravdu dokáže pomoct a problém vyřešit! Ve svém oboru je vynikající a jeho přístup velmi lidský."

  Marie Slámová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan MUDr. Josef Maček je absolutní špička ve svém oboru čínské medicíny. Chodím k němu velmi dlouho a vždy mně vyléčil. Mám spoustu známých, kteří chodí zásadně k němu s různými zdravotními problémy a jsou s výsledkem léčby také potěšeni. Pana Mačka všem doporučuji."

  Patricia Urbanová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Ano, MUDr. Josef Maček je vynikající lékař a specialista. Pro srovnání: léčba neplodnosti moji známou, která žije v zahraničí, vyšla na několik desítek tisíc korun a stejně jí nepomohli. U MUDr. Mačka zaplatila jen pár stovek korun a do několika minut se dozvěděla pravou příčinu. Odebírala od MUDr. Mačka produkty na posilnění orgánů a do 3 měsíců otěhotněla. (Mimochodem pokoušela se o dítě 7 let). MUDr. Mačka můžu jen doporučit."

  Markéta Svobodová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Říká se o něm, že je největším odborníkem v ČR, co se týká neplodnosti žen. Mimo to slaví úspěchy v léčbě akné, depresí, lupénky, migrény atd. Nemyslím si, že jeho ceny jsou vyšší. Naopak jsem přesvědčena o tom, že cena odpovídá kvalitě."

  Lenka Bartošová

  zdroj: Známý lékař.cz