• Slide Yu Garden

Hemeroidy

Hemeroidy jsou v českém ekvivalentu známé jako zlatá žíla. Symptomy patologických hemeroidů se odvíjí od typu. Vnitřní hemeroidy se projevují bezbolestným krvácením z konečníku, kdežto vnější hemeroidy se projevují značnou bolestí a otokem v oblasti konečníku. Léčba hemeroidů v tradiční čínské medicíně spočívá v odstranění horkosti krve.

Horká krev se valí krevním řečištěm jako splašená horká láva. Vytlačuje z břehu místo, které je vazivově slabé a které povolí a vypoulí. Řitní pleteň bývá slabá především dědičně, a tak bouřlivá krev ji vytlačí. Poté vznikají hemeroidy.

Léčba hemeroidů

Západní medicína doporučuje operace, nicméně opakované operační řešení není ideální cestou. Příčinou je špatná psychika postiženého, který má v srdci smutek. S horkou krví jde ruku v ruce celá řada dalších potíží, například bušení srdce, pocení, porucha spánku, bolesti lýtek či časté močení.

MUDr. Josef Maček se setkává s mnoha pacienty s hemeroidy. A když těmto lidem řekne, že vidí smutek v jejich očí, většinou se objeví slzy. A právě slzami se vyplavuje dlouho schovaný a potlačovaný smutek. Léčba hemeroidů začíná právě takto.

Hemeroidy léčím v obou ordinacích - v Otrokovicích i v Bratislavě

V současné době lidé předstírají radost a potlačují své emoce. A to je velká chyba. Tradiční čínská medicína při léčbě hemeroidů doporučuje bylinky ochlazující krev a zklidňující krevní řečiště. 

Máte podobné problémy? Kontaktujte mne prostřednictvím formuláře vpravo nebo se objednejte telefonicky!

 • "Dle mého názoru je pan doktor Maček nejlepším lékařem ve svém oboru. A nejen to. I jako člověk je vstřícný, lidský a má pochopení. Navštěvuji ho již několik let a vždy mi při mých potížích pomohl, i když si jiní lékaři nevěděli rady. Pana doktora si velmi vážím a jsem vděčná za jeho pomoc."

  Petra Malovaná

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Lidský přístup, profesionál, najde vždy příčinu vašich problémů, mohu jen doporučit. Cena přiměřená. Pokud se vám zdá velká, zajeďte si za jiným a protočí se vám panenky. Ale nevím, jestli najdete u jiného tyhle léčebné kvality."

  Tomáš Šťastný

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "MUDr. Maček je specialista v čínské medicíně. Je obdivuhodné, že vždy najde pravou příčinu nemoci. S rodinou a přáteli se k němu jezdíme léčit téměř deset let. Jeho přístup k nám je na úrovni. Má naši absolutní důvěru a s výsledkem léčby jsme vždy naprosto spokojeni. Vřele doporučuji."

  Pavel Kolář

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan Maček vždy pomůže na 100 %. Je to výborný doktor, který ví, o čem mluví. Pan doktor je nevyjádřitelně výborný. Takového výjimečného doktora jen tak nikde nenajdete. Také je příjemný a vždy vyjde vstříc."

  Václav Procházka

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pana doktora Mačka znám řadu let a jsem s ním maximálně spokojená. Mnohokrát pomohl mně i mé rodině a známým. Co se týče peněz, pro někoho se to může zdát finančně náročné, ale kontroly nejsou tak časté, aby si to člověk nemohl 3 krát do roka dovolit. Zvlášť když opravdu dokáže pomoct a problém vyřešit! Ve svém oboru je vynikající a jeho přístup velmi lidský."

  Marie Slámová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan MUDr. Josef Maček je absolutní špička ve svém oboru čínské medicíny. Chodím k němu velmi dlouho a vždy mně vyléčil. Mám spoustu známých, kteří chodí zásadně k němu s různými zdravotními problémy a jsou s výsledkem léčby také potěšeni. Pana Mačka všem doporučuji."

  Patricia Urbanová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Ano, MUDr. Josef Maček je vynikající lékař a specialista. Pro srovnání: léčba neplodnosti moji známou, která žije v zahraničí, vyšla na několik desítek tisíc korun a stejně jí nepomohli. U MUDr. Mačka zaplatila jen pár stovek korun a do několika minut se dozvěděla pravou příčinu. Odebírala od MUDr. Mačka produkty na posilnění orgánů a do 3 měsíců otěhotněla. (Mimochodem pokoušela se o dítě 7 let). MUDr. Mačka můžu jen doporučit."

  Markéta Svobodová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Říká se o něm, že je největším odborníkem v ČR, co se týká neplodnosti žen. Mimo to slaví úspěchy v léčbě akné, depresí, lupénky, migrény atd. Nemyslím si, že jeho ceny jsou vyšší. Naopak jsem přesvědčena o tom, že cena odpovídá kvalitě."

  Lenka Bartošová

  zdroj: Známý lékař.cz