• Slide Yu Garden

Příčiny a léčba neplodnosti

V současné době spousta žen a mužů nachází problémy u svých reprodukčních orgánů. S příchodem osmadvacátého roku života se velmi často objevují problémy s neplodností.

Příčiny neplodnosti

Děloha by se dala přiblížit k úrodné půdě. Příliš vlhká, suchá, horká či chladná půda nenabízí pro zasetí vhodné podmínky. A pokud žena bere od svých patnácti let života antikoncepci, kterou gynekologové propagují a nabízí, po jejím vysazením za deset či patnáct let se objevují problémy s početím. Patologie v děloze, které se měly řešit už dávno, se neřešily. Mezi patologické příznaky patří bolest, nepravidelný cyklus, špinění mimo cyklus a další. A po vysazení antikoncepce je neplodnost na světě.

Léčba neplodnosti

Problémy s neplodností léčím v obou ordinacích - v Otrokovicích i v Bratislavě

MUDr. Josef Maček se snaží odstranit co nejdříve gynekologické problémy. Léčba neplodnosti v tradiční čínské medicíně začíná vstupním vyšetřením, na kterém se zjistí příčiny poruchy. A tyto příčiny je nezbytné odstranit.

Příklad z praxe

Kolega – gynekolog – mi poslal čtyři zdravotní sestry, které pracovaly na gynekologicko-porodnickém oddělení jedné fakultní nemocnice. Měly stejný problém. Neplodnost. Každá měla jinou příčinu. Jedna měla slabost ledvinné energie s přítomností chladu v děloze (bolesti beder). Měla chladné nohy, byla citlivá na chlad a průvan a první den menstruace byl vždy bolestivý. Druhá měla horké hleny v děloze vyvolané psychickým neklidem a dietními chybami, proto byla spíše vnitřně neklidná a horká. Měla poruchy spánku, horké tváře a v noci se velice často budila. V menstruační krvi měla sraženiny a krev byla tmavá. Třetí měla suchost v krvi, tudíž měsíčky byly slabé. Objevovalo se pouze špinění. Měla suché vlasy, oči, kůži a mívala velice často žízeň. A čtvrtá byla v pořádku, a proto jsem si musel pozvat jejího manžela. A právě její manžel neměl v pořádku energii jater, tudíž ani jeho spermie neměly dostatek energie k oplodnění.

Třem ženám se podařilo otěhotnět do půl roku, a to díky správnému léčebnému postupu.

Máte podobné problémy? Kontaktujte mne prostřednictvím formuláře vpravo nebo se objednejte telefonicky!

 • "Dle mého názoru je pan doktor Maček nejlepším lékařem ve svém oboru. A nejen to. I jako člověk je vstřícný, lidský a má pochopení. Navštěvuji ho již několik let a vždy mi při mých potížích pomohl, i když si jiní lékaři nevěděli rady. Pana doktora si velmi vážím a jsem vděčná za jeho pomoc."

  Petra Malovaná

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Lidský přístup, profesionál, najde vždy příčinu vašich problémů, mohu jen doporučit. Cena přiměřená. Pokud se vám zdá velká, zajeďte si za jiným a protočí se vám panenky. Ale nevím, jestli najdete u jiného tyhle léčebné kvality."

  Tomáš Šťastný

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "MUDr. Maček je specialista v čínské medicíně. Je obdivuhodné, že vždy najde pravou příčinu nemoci. S rodinou a přáteli se k němu jezdíme léčit téměř deset let. Jeho přístup k nám je na úrovni. Má naši absolutní důvěru a s výsledkem léčby jsme vždy naprosto spokojeni. Vřele doporučuji."

  Pavel Kolář

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan Maček vždy pomůže na 100 %. Je to výborný doktor, který ví, o čem mluví. Pan doktor je nevyjádřitelně výborný. Takového výjimečného doktora jen tak nikde nenajdete. Také je příjemný a vždy vyjde vstříc."

  Václav Procházka

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pana doktora Mačka znám řadu let a jsem s ním maximálně spokojená. Mnohokrát pomohl mně i mé rodině a známým. Co se týče peněz, pro někoho se to může zdát finančně náročné, ale kontroly nejsou tak časté, aby si to člověk nemohl 3 krát do roka dovolit. Zvlášť když opravdu dokáže pomoct a problém vyřešit! Ve svém oboru je vynikající a jeho přístup velmi lidský."

  Marie Slámová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Pan MUDr. Josef Maček je absolutní špička ve svém oboru čínské medicíny. Chodím k němu velmi dlouho a vždy mně vyléčil. Mám spoustu známých, kteří chodí zásadně k němu s různými zdravotními problémy a jsou s výsledkem léčby také potěšeni. Pana Mačka všem doporučuji."

  Patricia Urbanová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Ano, MUDr. Josef Maček je vynikající lékař a specialista. Pro srovnání: léčba neplodnosti moji známou, která žije v zahraničí, vyšla na několik desítek tisíc korun a stejně jí nepomohli. U MUDr. Mačka zaplatila jen pár stovek korun a do několika minut se dozvěděla pravou příčinu. Odebírala od MUDr. Mačka produkty na posilnění orgánů a do 3 měsíců otěhotněla. (Mimochodem pokoušela se o dítě 7 let). MUDr. Mačka můžu jen doporučit."

  Markéta Svobodová

  zdroj: Známý lékař.cz

 • "Říká se o něm, že je největším odborníkem v ČR, co se týká neplodnosti žen. Mimo to slaví úspěchy v léčbě akné, depresí, lupénky, migrény atd. Nemyslím si, že jeho ceny jsou vyšší. Naopak jsem přesvědčena o tom, že cena odpovídá kvalitě."

  Lenka Bartošová

  zdroj: Známý lékař.cz